Venčanja i proslave

Tamo gde se ostvaruju snovi

Za vašu romantičnu proslavu venčanja, na raspolaganju su vam banket sala hotela Falkensteiner Hotel Belgrade – White Pearl, naš restoran i naša letnja terasa. Jedinstveni lokali za venčanja u Beogradu, izvrsna kuhinja i posvećeno osoblje pobrinuće se da vi i vaši gosti imate divne uspomene na ovaj veoma poseban dan. Naravno, dekoracije, muziku i jelovnik prilagođavamo vašim ličnim željama.

POŠALJITE UPIT

PAKETI ZA VENČANJA

Izaberite jedan od posebno dizajniranih paketa za venčanja - oni se mogu individualno prilagoditi vašim ličnim ukusima i potrebama. Dozvolite našem timu da vam pomogne na dan vašeg venčanja i da ga učini nezaboravnim.  Ako imate bilo kakvih dodatnih zahteva, obratite nam se i učinićemo sve da ih ispunimo.

SMARAGD

Cena: 70,00  € po osobi

Neograničena selekcija domaćih i internacionalnih žestokih alkoholnih pića i sokova (apertiv – prvih 30 minuta) | Neograničena selekcija domaćih i internacionalnih žestokih alkoholnih pića, vina, piva, sokova, gazirane i negazirane mineralne vode (tokom ručka/večere, u trajanju od 6h) | Selekcija tradicionalnog menija (bife/set meni) | Cvetni aranžmani od svežeg cveća za svaki sto | Cvetna dekoracija za mladenački sto | Bele navlake za stolice sa mašnama u boji | 2 boce "Prosecco" penušavog vina za ceremoniju sečenja torte | Soba sa doručkom za prvu bračnu noć | Poklon večera za dvoje u restoranu za prvu godišnjicu braka uključujući flašu domaćeg vina | Doplata za svadbenu tortu iznosi 5 € po osobi | Uključen parking | Specijalna cena noćenja za goste

DIAMOND

Cena: 100,00  € po osobi

Neograničena selekcija koktela, penušavih vina, domaćih i inostranih žestokih alkoholnih pića i sokova (apertiv – prvih 30 minuta) | Tokom aperitiva poslužuje se selekcija hladnih kanapea | Neograničena selekcija domaćih i inostranih žestokih alkoholnih pića, domaćih vina, piva, sokova, gazirane i negazirane mineralne vode (tokom ručka/večere, u trajanju od 6h) | Selekcija tradicionalnog ili internacionalnog menija (bife/set meni) | Elegantna dekoracija od svežeg cveća sa svećama | Cvetna dekoracija za mladenački sto | Bele navlake za stolice sa mašnama u boji ili Tiffany stolice | Mladenačka torta na tri nivoa | Flaša šampanjca za ceremoniju sečenja torte | Čaša penušavog vina za sve goste | Junior apartman sa doručkom za prvu bračnu noć | Dve masaže u trajanju od 50 minuta | Poklon večera za dvoje u restoranu za prvu godišnjicu braka uključujući flašu domaćeg vina | Uključen parking | Specijalna cena noćenja za goste

PLATINUM

Cena: 85,00  € po osobi

Neograničena selekcija domaćih i inostranih žestokih alkoholnih pića i sokova (apertiv – prvih 30 minuta) | Neograničena selekcija domaćih i inostranih žestokih alkoholnih pića, domaćih vina, piva, sokova, gazirane i negazirane mineralne vode (tokom ručka/večere, u trajanju od 6h) Selekcija tradicionalnog menija (bife/set meni) Cvetni aranžmani od svežeg cveća za svaki sto Cvetna dekoracija za mladenački sto Bele navlake za stolice sa mašnama u boji Mladenačka torta na tri nivoa 2 boce “Prosecco” penušavog vina za ceremoniju sečenja torte Royal soba sa doručkom za prvu bračnu noć Dve masaže u trajanju od 30 minuta Poklon večera za dvoje u restoranu za prvu godišnjicu braka uključujući flašu domaćeg vina Uključen parking Specijalna cena noćenja za goste

LETNJA TERASA

Falkensteiner Hotel Belgrade ima letnju terasu sa baldahinima koja pruža prijatno i moderno okruženje za okupljanje oko 100 ljudi. Terasa je idealna lokacija za vašu svadbenu ceremoniju po toplom vremenu, rođendansku zabavu ili elegantni koktel.

ROĐENDANI I PROSLAVE

Podrazumeva se da vam naš prostor i naše osoblje nisu dostupni samo za venčanja. Ljudi često kod nas slave rođendane, priređuju bankete ili koktele. Kao što je neko lepo rekao: treba slaviti kada imate priliku za to.

BIZNIS LOUNGE

Zadovoljstvo mi je da vam poželimo dobrodošlicu u Business Lounge Falkensteiner Hotel Beograd. Pripremite proslavu za pamćenje! Pozivamo vas da uživate u uslugama i udobnosti našeg Business Lounge-a. Business Lounge radi svakog dana od 08:00 do 22:00h. Nalazi se na 9. Spratu, kapaciteta do 50 osoba. Tim Business Lounge-a vam stoji na usluzi i ukoliko vam je potrebna bilo kakva pomoć povodom vaše proslave budite slobodni da nas direktno kontaktirate.

BANKET SALA - WHITE PEARL

Naša najveća sala za događaje prostire se na površini od 300 m² i ima kapacitet za smeštaj 160 gostiju uz upotrebu plesnog podijuma ili 190 gostiju bez prostora za ples. Ovaj prostor je idealan za velike društvene događaje. Ispred sale je foaje za bankete gde se gosti mogu okupiti i popiti koktel dobrodošlice.

Naš tim je tu da vas savetuje i pomogne u planiranju svakog detalja vašeg savršenog venčanja:

Tel.: +381 (0)11 225 0075
Mobile: +381 (0)64 811 0303