Falkensteinský velikonoční servis

Včetně lyžařského vybavení

 

Lyžování je jeden z mála druhů sportu, při kterých celá rodina společně stráví hodně času. Ale lyžování má také jeden háček: vybavení – stojí peníze. A ne právě málo. Zejména u dětí se může rychle prodražit, když je třeba každý rok pořídit nové lyžařské boty, lyže a vše ostatní, z čeho děti během roku vyrostly. 
Problémem je také transport: Lyžařské vybavení rodiny zabere hodně místa. Doma i v zavazadlovém prostoru auta. 
 

Falkenstein proto nabízí na Velikonoce praktické řešení tohoto dilematu, výhodné pro rodiny: dětem do 11,9 let poskytne navíc zdarma po dobu pobytu ve skihotelích Falkenstein kompletní vybavení na lyže. A to nejlepší přitom je, že vybavení nebude nutné obtížně hledat jako čokoládové zajíce a velikonoční vajíčka o Velikonocích - lyže, přilby, hole a lyžařské boty obdrží tam, kde si budou dovolenou užívat:  ve skihotelích Falkenstein a ty jsou hned u sjezdovek. Mimo sjezdovky děti přiláká i náš Falky-Land s pestrým programem pro jejich zábavu a s profesionálním dohledem.
 

Kdo si nyní zaknihuje pobyt ve skihotelích Falkenstein u Katschbergu nebo Nassfeldu, obdrží navíc v době od 01. do 17. dubna kompletní lyžařské vybavení pro děti zdarma. Ušetří si nervy i peníze a dovolená na lyžích se stane skutečnou ničím nezatíženou rodinnou dovolenou. 
To jsou Velikonoce s Falkensteinerem: Welcome Home!
 

Snažíme se proces rezervace vytvořit co nejlépe, veškeré podrobnější informace najdete zčásti v angličtině. Kdykoli Vám ochotně pomůžeme na: reservations@falkensteiner nebo +4350 99 111 000  a najdeme Vám optimální zimní dovolenou.