Vaše kontaktní osoby

Rezervace a informace:                                        +43 (0)5 09911 1000
Falkensteiner Spirit Club:                                     +43 (0)5 09911 4000
Rezervace z Itálie:                                                  800 832815
Falkensteiner Michaeler Tourism Group AG:     +43 (0)1 605 40 0

Kontaktní osoba


Úspěch společnosti Falkensteiner Hotels & Residences je úzce spojen s lidmi, kteří pro ni pracují.

Níže naleznete seznam kontaktních osob:

Management
 

Hermann Krammer
Hermann Krammer
Area Managing Director CEE (Rakousko, Česká republika, Slovensko)
Tel: +43 (0) 1 605 40 28
info@falkensteiner.com

 

Agron Berisa
Managing Director Operations SEE (Chorvatsko, Srbsko, Itálie)
Tel: +385 23 492 907
info@falkensteiner.com

 

Ivo Pezzei
Managing Director Operations Jižní Tyrolsko
Tel: +39 348 552 98 81
info@falkensteiner.com

 

Rik Plompen
Director of Distribution, Demand Management and Systems
Tel: +43 (0) 1 605 40 69
rik.plompen@falkensteiner.com
 

Marketing


Claudia Wildeis
Director of Marketing
Tel: +43 (0) 1 605 40 62
claudia.wildeis@falkensteiner.com

 

Stefania Amodeo
Marketing Manager Italy
Via Isarco 1, I-39040 Varna (BZ) 
Mob. +39 340/2665143 
stefania.amodeo@falkensteiner.com

 

Johannes Angerer
Head of Online Marketing
Tel. +43 (0) 1 605 40 29
johannes.angerer@falkensteiner.com
 

Sales


Monika Sledz
Director of Sales
Tel: +43 (0) 1 605 40 81
Fax: +43 (0) 1 605 40 97 81
monika.sledz@fmtg.com
 

Jana Haladova
Head of Sales CEE/Russia
Tel: +43 (0) 1 605 40 34
Fax: +43 (0) 1 605 40 9734 
jana.haladova@falkensteiner.com  
 

Kristine Razov
Head of Sales SE
Tel: +385 23 555 642
Mob: +385 91 220 66 58
kristine.razov@falkensteiner.com
 

Andrea Kraler
skupinové zájezdy
Tel.: +39 / 0472 / 975 655
andrea.kraler@falkensteiner.com 

 

Public Relations


Thomas Rottenberg
Manager Media Relations
Tel: +43 (0) 1 605 40 25
Mob.:  +43 (0) 664 255 50 95
thomas.rottenberg@falkensteiner.com

 

BLOGGER RELATIONS / INFLUENCER MARKETING 

 

Markus Pendl
Social Media Manager
Tel.: +43 (0) 1 605 40 23 
socialmedia@falkensteiner.com